Олівці акварельні кольорові Marco Renoir 48 штук круглі, кедрові у металевому пеналі
ТМ Marco пропонує професійну серію кольорових олівців Renoir, якість яких задовольнить навіть досвідчених художників. Серія представлена олівцями з грифелем на масляній основі та олівцями акварельними.
Олівці акварельні – надзвичайно цікавий художній матеріал, що дає змогу отримати при роботі ними таких ефектів, яких складно досягти акварельними фарбами чи олівцями з грифелем на масляній основі. Існують дві основні техніки їх використанні – нанесення малюнку та розведення його водою з допомогою пензлика, або ж нанесення малюнку на уже попередньо зволожений папір.
Завдяки тому, що пігмент акварельних олівців Renoir ТМ Marco легко розчиняється у воді, створюється ефект прозорості та легкості акварельних фарб. А завдяки кедровому корпусу, міцності та водночас м'якості грифелю можливе ідеальне заточення олівця, що дозволяє максимально легко і точно промальовувати деталі.
Слід зазначити, що для роботи з акварельними олівцями слід використовувати спеціальний водостійкий папір.
У даний набір акварельних олівців серії Renoir ТМ Marco входить 48 кольорів та пензлик, у металевому пеналі з відкидною кришкою. Яскравий та оригінальний дизайн пеналу з першого погляду дає зрозуміти, що Ви маєте справу з професійним художнім матеріалом. Набір акварельних олівців серії Renoir ТМ Marco – ідеальний варіант подарунку для художника, дизайнера чи просто творчої людини, що любить малювати.
Ще ніхто не залишав коментарі про цей товар
Ми не знайшли жодного коментаря по цьому товару. Будьте першим, залиште свій відгук
Залиште оцінку та відгук про товар